Elektrické tříkolky pro seniory

U nás najdete kvalitní a spolehlivé elektrické tříkolky vhodné nejen pro seniory, ale i pro invalidy či jinak pohybově znevýhodněné osoby. Na všechny vozíky nabízíme dopravu zdarma a poskytujeme také servis.

Elektrotříkolky jsou v dnešní době velmi žádané - jejich stabilita a pohodlnost okouzlí každého. Naše elektrovozidla nabijete z běžné zásuvky. Jejich dojezdová vzdálenost je až 50 km.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte se na nás obrátit - zavolejte nám nebo napište e-mail.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Electrojet EJ3-31 108/ZLU
  Electrojet EJ3-31

  Elektrická tříkolka s elektromagnetickou brzdou a se zadním boxem a výkonem 1000W, kterou ocení ti, kteří preferují plynulejší rozjezdy vozidla bez ostrých startů. Přesto tento skútr nemá problém zvládnout kopcovitý terén, nebo se rychle rozjet.


  od 42 990 Kč
  Značka: Electrojet
 • EJ3 03 modra 87/ZLU
  Electrojet EJ3-07

  Elektrická tříkolka s předním a zadním boxem a výkonem 1000W, kterou ocení ti, kteří preferují plynulejší rozjezdy vozidla bez ostrých startů. Přesto tento skútr nemá problém zvládnout kopcovitý terén, nebo se rychle rozjet.


  od 43 990 Kč
  Značka: Electrojet
 • Electrojet EJ3-08 90/ERV
  Electrojet EJ3-08

  Elektrická tříkolka s elektromagnetickou brzdou, s předním a zadním boxem a výkonem 1000W, kterou ocení ti, kteří preferují plynulejší rozjezdy vozidla bez ostrých startů. Přesto tento skútr nemá problém zvládnout kopcovitý terén, nebo se rychle rozjet.


  45 990 Kč
  Značka: Electrojet

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem