O nás

Náš příběh začal před několika lety historkou, která může připadat někomu zábavná a někoho překvapí. Babičce bylo sedmdesát let a stále jezdila na kole. Do práce, za kamarádkami, do přírody… Stávalo se, že občas z kola spadla, protože to řízení již nebylo ono.

Její rodina se zamyslela a ejhle - babička dostala k Ježíšku, světe div se, nové kolo. Je samozřejmé, že na tom kole již nikdy nejela a začala pomalu ztrácet kontakt s okolím. Potom jsme začali potkávat lidi, kteří sice kupovali pro své rodiče levné tříkolky, ale ty neměli diferenciál a nebo byly šlapací.

Definitivní rozhodnutí, že na českém trhu něco chybí, udělal jeden z majitelů společnosti poté, co potkal na vesnici dědečka, který hořekoval nad tím, že to má do obchodu a do hospody 600 metrů, ale přesto je to pro něho pěšky daleko. Autem a na kole již nejezdí a volat dětem vždy, aby mu nakoupili, nechce. Poté jsme se rozhodli, že umožníme seniorům a méně pohyblivým osobám být znovu nezávislými.

Chceme, aby si mohli samostatně dojet na návštěvu za kamarády, na nákup, nebo jen tak na projížďku. Nechtěli jsme prodávat elektrokola, nebo mopedy a motorky. Chceme prodávat co nejstabilnější stroje, tak aby se naši klienti nemuseli bát s nimi vyjet a mohli se na ně spolehnout.

Proto jsme vyvinuli nejmodernější design s důrazem na stabilitu, bezpečnost  a úložné prostory. Proto má každý možnost vybrat si mezi elektrickou tříkolkou, nebo čtyřkolkou, podle toho, co mu vyhovuje více. Šířka elektrovozidel je koncipována tak, aby se vešly do běžných vchodových dveří, nebo branky. Nabíjení je z obyčejné zásuvky a je tak jednoduché jako nabít obyčejný mobilní telefon.

Věříme, že s našimi tříkolkami a čtyřkolkami budete spokojeni, protože máme největší výběr vozidel na trhu, která dokážeme přizpůsobit Vašim potřebám.

Pojďte začít znovu naplno žít. Váš tým Electrojet.